Nedidelio vonios kambario didinimas: nuo šviestuvo iki veidrodžių

Nedidelio vonios kambario didinimas: nuo šviestuvo iki veidrodžių

Nedidelis vonios kambarys – gana dažna problema. Natūralu, kad mažuose kambariuose ne tik sunku atlikti tam tikrus darbus, tačiau dažnai jaučiamas ir slogumo jausmas. Išspręsti šią problemą galima gana paprastai. Vonios šviestuvai, veidrodžiai bei tinkamai pasirinktos interjero spalvos gali net ir pačią mažiausią patalpą vizualiai padaryti kiek didesne. Svarbiausia žinoti smulkmenas, kurios padeda patalpai suteikti erdvumo.

Nebūtina pritaikyti visų taisyklų vonios patalpai. Pažiūrėkite, kurios taisyklės svarbiausios ir kurios geriausiai tiktų Jums ir Jūsų vonios kambariui.

Šviesios spalvos

Šviesi spalva interjere suteikia jam kur kas daugiau jaukumo ir tuo pačiu dažniausiai patalpa atrodo kur kas erdvesnė. Taigi, jeigu Jūsų vonios kambarys yra nedidelių matmenų - siūlome pasirinkti šviesių spalvų interjerą, kuris sukuria jaukumo bei švelnumo įspūdį. Pradėkime nuo šviesių sienų ir baldų ir toliau keliaukime link šviesios spalvos grindų ir mažiausių smulkmenų. Žinoma, viskas privalo derėti.

Tinkamo šviestuvo paieškos

Geras šviestuvas net ir labai nedidelių matmenų kambaryje gali padaryti stebuklus. Vonios šviestuvai ir turi būt perkami iš skyrelio „vonios šviestuvai“, kadangi jie yra pritaikyti šio tipo erdvei.

Vonios kambaryje turėtų dominuoti trijų sluoksnių apšvietimas: lubinis šviestuvas, sieninis šviestuvas ir veidrodžio apšvietimas. Visi jie tuėrtų tarpusavyje derėti savo stiliumi arba spalvomis.

Tamsios patalpos erdvės daro vonią mažesne, tad pasižiūrėkite, kad visi kampai būtų tinkama apšviesti.

Veidrodžiai

Tinkamai pasirinkti veidrodžiai net ir mažai erdvei gali suteikti kur kas daugiau pilnumo. Taip pat veidrodžiai vizualiai pagilina erdvę, tad ji atrodo kur kas didesnė ir tuo pačiu pats vonios kambarys rodosi erdvesnis.

Siūloma vonios kambaryje įsigyti ne tik didelius, tačiau ir porą mažesnių veidrodžių. Taip bendra erdvė atrodys kur kas platesnė. Nepamirškite, kad tinkamas veidrodžių apšvietimas yra būtinas. Ne tik dėl estetikos, tačiau ir patogumo atliekant tam tikras procedūras.

Nereikalingų daiktų šalinimas

Aplinka atrodys kur kas mažesnė tokiu atveju, jeigu joje bus labai daug Jums nereikalingų daiktų. Jeigu visų vonios patalpoje esančių smulkmenų Jus reikia – tokiu atveju jas laikykite specialiuose krepšeliuose. Jie taip pat yra labai stilinga vonios interjero dalis, tad puošia labiau nei trukdo.

Žiūrėkite, kad jų spalvinė gama taip pat derėtų su bendru interjeru.

Stiklas

Rinkitės stiklines lentynas, stiklines kabinas ir kitus daiktus, kadangi permatomumas sukelia lengvumo įspūdį. Žinoma, stiklo priežiūrai teks skirti laiko, tačiau įvertinkite tai, kad tuomet patalpa atrodys kur kas lengvesnė ir jaukesnė.

Nors visi šie patarimai yra naudingi keliaujant erdvesnio vonios kambario link, tačiau jeigu reikia pasirinkti vieną – rekomenduojame apšvietimą, kadangi jis reikalingas ne tik dėl patalpos didumo, tačiau ir jos funkcionalumo. Leiskite sau gyventi svajonių vonios kambaryje.

Paskelbta 2017-10-27 Naujienos 1762

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out