FILTRUOTI PAGAL

LED šviestuvai  

LED šviestuvai

LED technologija žaibiškai skinasi kelią į priekį ir stumia ne tik kaitrines lemputes iš rinkos, bet ir ne taip jau seniai pasirodžiusias taupiosiomis vadintas lemputes, nes LED diodai yra dar pigesnis ir ilgaamžiškesnis būdas apšviesti savo namus. Jei prieš keletą metų LED šviestuvas būtų buvęs didele prabanga, tai šiandien šios technologijos kaina yra ženkliai sumenkusi, o ji pati tik dar tobulesnė. Tačiau ne kiekvienas žmogus yra linkęs rinktis naujus ir naudingus sprendimus.

Dažnai galima išgirsti dvejonių, pavyzdžiui, jog LED diodų šviesa yra pernelyg balta, šalta, blanki ar dar dėl kokių nors priežasčių netinka namų apšvietimui. Iš tiesų, LED lempa gali būti tiek šaltai balta, tiek šiltai balta ar gelsva, visai kaip įprastos lemputės, o jų galingumas ir šviesos ryškumas priklauso nuo pasirinktos lemputės, įvairovė labai didelė, nuo silpnų, tinkamų tik pažymėti kokias nors vietas iki ypač galingų, tinkamų net ir itin didelėms patalpoms apšviesti (svetainėms sujungtoms su virtuve ar net prekybinėms patalpoms). Jei LED apšvietimą ima aktyviai naudoti ir paveikslų galerijos bei muziejai, tai jis tikrai pakankamai geras pasirinkimas ir namų naudojimui, nes minėtose vietose reikalavimai apšvietimui yra labai griežti.

Prekių 1 - 7 iš 7 prekių
  • 147,47 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
  • 14,95 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
  • 17,00 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
  • 86,80 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
  • 71,07 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
  • 81,50 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
  • 67,63 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų

LED lempos

LED lempos namuose gali būti tiek kaip atskiri ypatingi šviestuvai, tiek ir paprasti šviestuvai, nes LED lemputės gali būti identiškos savo parametrais toms, kurias naudojame šiuo metu. Tai yra, naudojamas toks pats tipas (E27, E14 ir kt.), atitinka ir visi kiti parametrai, būtini veikimui, be to, tokios pat galios LED lemputė bus kur kas šviesesnė nei taupioji ar, tuo labiau, kaitrioji, todėl jei Jūsų šviestuve yra stipriai ribojama maksimalia galia – LED lemputės yra puiki išeitis, galinti padėti spręsti prietemos namuose problemą.

Pasirinkus specialias LED lempas gali būti kebliau pakeisti perdegusius diodus, tačiau LED pasižymi labai dideliu tarnavimo laiku, o išskirtiniai LED šviestuvai suteikia galimybę sukurti labai įmantrų, prabangų ar modernų interjerą, įgyvendinti savo idėjas ar svajones bei tuo pačiu rinktis energiją tausojantį sprendimą. Visgi, net ir senoviniu stiliumi įrengtuose interjeruose vis dažniau sutinkami LED sprendimai.

LED lempa puikiai tinka ir darbo vietai apšviesti, tad jei dirbant ar mokantis nuolat esate įjungę stalinę lempą – pakeiskite ją į LED šviestuvą stalui ar bent jau pasirūpinkite LED lempute, nes tai leis sumažinti išlaidas apšvietimui iki kelių kartų. Tikrai vertinga ir naudinga investicija, kartu sumažinsiantį ir daromą žalą gamtai.

Didesnė LED kaina įsigijimo metu yra viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl žmonės atsisako šio modernaus sprendimo. Visgi, gerai paskaičiavus akivaizdu, jog LED šviesa yra pigesnė ir tokių lempučių ar šviestuvų naudojimas yra tikrai optimalesnis pasirinkimas tiek individualiems naudotojams (namuose, kieme), tiek ir verslui, o atsipirkimo terminas labai priklauso nuo to, kaip ilgai Jums reikalinga šviesa.

Yra labai daug įvairiausių priežasčių, kodėl vertėtų jau dabar suskubti ir atsinaujinti savo šviestuvus į LED technologiją naudojančias apšvietimo sistemas, tačiau mes kviečiame Jus pirmiau susipažinti su LED šviestuvų pasiūla, kuri gali maloniai nustebinti ir nudžiuginti tuos, kurie kaip tik dabar planuoja atnaujinti ar įsirenginėja naują būstą. Atkreipkite dėmesį net jei apie šviestuvų atnaujinimą galvojate tik tolimesnėje ateityje – žinoti esamas tendencijas ir pasiūlos galimybes yra naudinga.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out