Klaipėdoje įsikūręs „Topolinos“ šviestuvų salonas pasitinka Jus gyvu šviesų žaidimu – čia šviestuvai nuo modernių iki klasikinių, nepamirštant ir atskiro jų porūšio - modernios klasikos. Čia šviestuvai, kuriuos galite pamatyti savo akimis čia ir dabar, o ne dvimačiame kataloge, todėl nesunkiai įsivaizduosite, kokią šviesą šviestuvas skleis ir kokią nuotaiką sukurs.

Paieškos čia – kartu ir kūryba, nes išsirinkę stovą (iš metalo, keramikos ar krištolo) bei gaubtą (norimos tekstūros bei spalvos) patys galite sukonstruoti unikalų ir nepakartojamą šviestuvą. O jei prireiks patarimo – Jums padės mūsų dizaineris. „Topolinos“ salone pakeisite ligtolinę šviestuvo sąvoką: čia jie ne tik kabo nuo lubų ar remiasi į grindis, bet ir įsigudrina būti „tarp“, t.y. įleidžiami į lubas.

Turime Jums išskirtinio grožio: efemerišką šviesą skleidžiantys šviestuvai su Swarovski kristalais. Taip pat – dar iš XIIIa. tradicijas menančio Bohemios krištolo ar Murano stiklo, keramikos ar net akmens.

"Topolina" yra vieninteliai oficialūs garsaus Austrijos gamintojo „Kolarz“ partneriai Lietuvoje. Šalia dar 30 partnerių pavyzdžių galima būtų išskirti ypač gausią įleidžiamų į lubas (populiariai vadinamų halogeniniais) šviestuvų ekspoziciją. Šiuo metu šio tipo šviestuvuose gali būti naudojamos įvairios (įprastos halogeninės, liuminiscensinės ar LED) lemputės. Atkreiptinas dėmesys į faktą , kad salonas prekiauja Klaipėdoje pagamintomis lietuviškomis LED lempomis.

Visa ši gausybė galimybių tam, kad taptumėte jaukumo ir šilumos kūrėjais – kviečiame Jus į šviesos pasaulį.


No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out