Judesio davikliai  

Judesio davikliai - saugesniems namams

Judesio valdikliai nedideliuose miesteliuose populiarūs jau seniai. Paprasčiausiai žmonės nori jaustis kuo ramiau, o staiga lauke užsidegusi lempa prabudina ne tik gyvūnus, tačiau ir pačius namų šeimininkus. Nieko keisto, kad šis pliusas paskatino ir miestų gyventojus įsigyti judesio daviklius, kurie leidžia naktimis ramiai miegoti, jaustis kur kas saugiau ir ramiau.

Jeigu anksčiau judesio daviklis buvo dažniausiai montuojamas prie nuosavų namų, tai šiuo metu žmones perka daviklius ir jungia prie daugiabučių. Tai net ir pačiomis tamsiausiomis naktimis nereikės su telefonu šviestis kelio. Paprasčiausiai, prie kiekvienos laiptinės įsijungs po daviklį ir taip žmogus saugiai grįš namo.

Rūpintis savo saugumu yra taip pigu!

Šioje kategorijoje produktų nėra

Judesio daviklis ir geriausias pasirinkimas

Judesio davikliai “Topolinoje” atitinka net ir pačių išrankiausių asmenų poreikius. Kaip taip pavyksta? Paprasčiausiai siūlomas labai platus skirtingų įrangų pasirinkimas, o tai didina tikimybę, kad kiekvienas asmuo atras tai, kas labiausiai tenkina jo poreikius.

Jeigu šis lauko judesio daviklis Jums yra pats pirmas ir paprasčiausiai nežinote, kuris geriausiai tiktų konkrečiai Jūsų atveju - siūlome įvertinti kelis kriterijus, kurie gali padėti susirasti geriausią. Taip pat nepamirškite, kad “Topolina” profesionalai yra pasiruošę atsakyti į visus iškilusius klausimus bei pasirinkti geriausią variantą iš visų.

1. Judesio daviklis apšvietimui gali skirtis savo forma. Pradedant nuo kiek didesnių apšvietimo sistemų, kurios tam tikra prasme puošia kiemą ir baigiant labai mažais, kurie montuojami po stogeliais, kad niekas jų nematytų.

2. Daviklis gali būti įmontuojamas ir gali būti “išsikišęs”. tiek vieni, tiek kiti veikia puikiai, tad pagal poreikius pasirinkite ir labiausiai Jums tinkamą.

3. Judesio davikliai, kaip ir kitos apšvietimo sistemos, skiriasi savo ekonomiškumu. Visada patogiau sumokėti daugiai už įrangą ir vėliau džiaugtis labai pigiu jos išlaikymu.

4. Priklausomai nuo to, kurioje vietoje bus montuojamas mechanizmas, reikia ir tam tikros tvirtinimo sistemos.

5. Vienas judesio daviklis apšviečia kelis metrus, o kitas labai galingas ir užtikrina, kad bus apšviestas visas Jūsų kiemas. Kokie yra Jūsų pageidavimui?

Judesio daviklis apšvietimui: visiems, kurie nori būti saugūs

Judesio daviklis prisideda prie kur kas saugesnių namų. Kol vieni žmonės jau džiaugiasi kokybe, tuo tarpu kiti galvoja, kad naudojant daviklį nebus taip, kad dėl kiekvieno sujudėjimo kieme jis įsijungs.

Pirmiausia reikia nepamiršti to, kad davikliai gali būti montuojami greta miegamųjų langų. Jeigu jūsų miegamojo langas yra greta Jūsų lauko durų - tokiu atveju reikia apgalvoti kitas alternatyvas. Pavyzdžiui, judesio davikliai gali būti montuojami viduryje kiemo. Tai vieta, kur nakties metu neturėtų vaikščioti pašaliniai, tad davikliui suveikus reikėtų išsiaiškinti, kas tai sukėlė.

Baimė dėl gyvūnų taip pat dažniausiai nepagrįsta. Jeigu katė greitai prabėgs - daviklis ir sureaguos labai trumpam laiko tarpui.

Judesio daviklis + gražus gaubtas = kokybiškas rezultatas

Judesio davikliai yra ne tik funkcionalus daiktas, kuris gali garantuoti, kad su juo Jūsų gyvenimo kokybė pagerės net kelis kartus, tačiau tuo pačiu ir priemonė, kuri padės papuošti lauką. Nesvarbu, koks paris metas yra už lango. Suteikite sau galimybę jaustis saugiai ir pasirūpinkite mylimais žmonėmis. Kai Lietuvoje per metus tiek daug laiko yra tamsu - būtina pačiam save apsaugoti. Judesio davikliai - pigiausias ir patogiausias pasirinkimas.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out