Prožektoriai  

Lauko prožektoriai - saugesniems namams

Kiekvieną kartą eidamas namo tamsiuoju paros metu nematote kaip atrakinti duris, kadangi aplink namus yra labai tamsu? Tokiu atveju lauko prožektoriai Jums yra labiausiai rekomenduojama apšvietimo sistema, kuri leis jaustis saugiau ir tuo pačiu sukurti aplink savo namus nuostabią aplinką.

Lauko prožektoriai puikiai tinka ne tik nuosavuose namuose, tačiau ir daugiabučių kiemams apšviesti. Dėl yra plataus pasirinkimo kiekvienas gali ir tikrai atras tai, kas labiausiai tenkina būtent jo poreikius. O jeigu ieškote konkretaus šviestuvo ir Jums nepavyksta atrasti - siūlome pasitarti su “Topolina” profesionalais. LED lauko prožektoriai - visiems, kurie nori jaustis saugūs!

Šioje kategorijoje produktų nėra

Lauko prožektoriai: pasirinkimo galimybės

Lauko prožektoriai ne tik garantuoja, kad kiekvieną kartą grįždamas namo jausitės saugus, tačiau taip pat padeda papuošti kiemą. Paprasčiausiai, dabartiniai siūlomi prožektoriai yra labai stilingi, atrodo puikiai, taigi tam tikra prasme puošia kiemą.

Lauko prožektoriai yra labai skirtingi, tad nurodysime gaires, kurios turėtų padėti greitai ir paprastai palyginti kuo daugiau variantų. Juolab, konsultacija su “Topolina” specialistais taip pat yra labai geras pasirinkimas. Tuomet nesugaišite daug laiko, tačiau pavyks atrasti patį geriausią variantą iš visų.

Šviestuvų montavimas. Pirmiausia Jums reikia nuspręsti, ar būsimi lauko šviestuvai bus kabinami ar montuojami į žemę. Tai vienas esmingiausių kriterijų, kurį reikia įvertinti ir kuris gali padėti greičiau pasirinkti tinkamą variantą. Žinoma, reikia įvertinti galimybes, kadangi kartais pats kiemas “pasako” koks šviestuvas tinka labiausiai.

LED lauko prožektoriai taip pat pasirenkami įvertinus, ar Jums reikia tokio, kuris reaguotų į judesį, ar tokio, kuris šviestų visą laiką. Vasaros metu daugelis mėgsta visą naktį šviečiančius šviestuvus, kai tuo tarpu žiemą puikiai tinka tokie, kurie reaguoja į judesį.

Techninės šviestuvo ypatybės taip pat turėtų būti įvertinamos. Ypač tokiu atveju, jeigu planuojate šviestuvą laikyti lauke ir žiemos metu. Įsigykite tokį, kuris sėkmingai peržiemos net ir labai didelius šalčius, kuriam nebaisus lietus.

Energiją taupančios lemputės leis jums atsipalaiduoti ir negalvoti apie tai, kad degdamas lauko šviestuvas gadina energiją. Specialios lemputės kainuoja gal ir brangiau, tačiau tarnauja ilgiau, o išlaikymas labai pigus.

LED lauko prožektoriai su judesio davikliu yra vienas dažniausių pasirinkimų, kadangi lemputės užsidega tik tuomet, kai jos reikia. Tai irgi geras būdas kiek sumažinti elektros išlaidas ir tuo pačiu jaustis saugiai net ir labai tamsiu paros metu.

LED lauko prožektoriai - montavimas ir priežiūra

LED lauko prožektoriai sumontuojami labai greitai ir paprastai, tad nepergyvenkite - nereikia samdytis profesionalų. Sistema labai elementari ir sukurta būtent taip, kad kiekvienas asmuo, kuris net ir neturi kompetencijos šioje sferoje, naudodamasis instrukcija nesunkiai įvertintų apšvietimo galimybes ir sėkmingai sujungtų visus laidelius.

Lauko šviestuvai yra pritaikyti laukui, taigi taip pat nereikia galvoti apie tai, kad nepalankios lauko sąlygos gali būti labai kenksmingos šviestuvui. Tam jie ir yra skirti, tad jokiu būdu nebandykite taupyti ir nepirkite kambarinių šviestuvų laukui. Paprasčiausiai net ir mažiausias oro sąlygų kismas gali juos sugadinti.

LED lauko prožektoriai suteikia galimybę jaustis saugiai savo namuose. Nakties metu žmonių tyko daug pavojų, tad apšviestos gatvės leidžia gyventi kur kas saugiau.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out