Sieniniai šviestuvai  

Sieniniai šviestuvai

Jei anksčiau kone visuose namuose kabodavo didelės „liustros“, tai šiandien vis dažniau sutinkami ne tik lubiniai, bet ir sieniniai šviestuvai, daugybė skirtingų modelių, kuriuos galima priskirti įvairiems stiliams, tačiau dažniausiai sieniniai šviestuvai siejami su moderniu, šiuolaikišku interjeru, tad jei Jūs namuose svajojate būtent apie modernų stilių – įvertinkite galimybę lubinio šviestuvo atsisakyti ir jį pakeisti sieniniu. Žinoma, galima neatsisakyti, o tik papildyti – kai kuriais atvejais kombinuoti šviesos šaltinius yra labai geras variantas norint gyventi šviesioje aplinkoje.

Sieniniai šviestuvai kaina puikiai konkuruoja su kito tipo šviestuvais, dažniausiai laimima dėl paprastesnės tvirtinimo sistemos, tačiau esminė kainos sudedamoji dalis – medžiagų kokybė, todėl prieš perkant verta žinoti, kad tiek lubinis, tiek sieninis šviestuvas kainuos panašiai. Visgi yra vienas labai geras būdas sutaupyti – pirkti internetu.

Prekių 17 - 32 iš 177 prekių
 • 35,90 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 41,06 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 73,65 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 44,82 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 49,59 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 53,73 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 61,00 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 68,10 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 161,00 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 220,73 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 232,00 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 150,78 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 140,75 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 99,50 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 164,65 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 65,50 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų

Sieniniai šviestuvai internetu

Internetu parduodami sieniniai šviestuvai leidžia šiek tiek sutaupyti. Net jei skaičių skirtumas ir mažas, susitaupo labai daug – paskaičiuokite laiką ir patogumą. Pirkdami internetu sugaišite kur kas mažiau laiko nei apsipirkdami fizinėje parduotuvėje, o ir pasirinkti bus paprasčiau. Sieninių šviestuvų pasirinkimas internete yra kur kas patrauklesnis, galima patikusiu šviestuvu pasidalinti su draugais socialinių tinklų ir kitų bendravimo priemonių pagalba, išgirsti nuomonių ar patarimų. Taigi, tai tikrai patrauklu ir naudinga, o jei dar pavyksta ir sutaupyti tai kodėl gi nepasirinkus šio modernaus sprendimo perkant sieninius ir kitus šviestuvus savo namams?

Tinka beveik bet kokioje patalpoje

Sieniniai šviestuvai miegamajame yra labai gera alternatyva stalinėms lemputėms prie lovos. Silpnesnės šviesos, tačiau tikslesnės krypties šviestuvai ant sienos prie lovos puikiai tiks skaitymui ar pasišviesti keliantis tamsoje. Tuo tarpu didelis bendras šviestuvas kambaryje dažnai nesuteikia pakankamos šviesos skaitant, bet yra pernelyg ryškus tamsoje keliantis, ypač jei patalpoje esate ne vieni. Pastatoma stalinė lemputė skaitymui lyg ir patogu, tačiau tai užima vietą ant stalelio, dažnai yra per žemai, o sieninį šviestuvą galėsite pasikabinti tokiame aukštyje, kuris Jums atrodys patogiausias.

Sieniniai šviestuvai voniai irgi geras pasirinkimas. Tai leidžia didinti pasirinkimo įvairovę, suteikia galimybę šviestuvą kabinti patogioje vietoje, pavyzdžiui, virš kriauklės su veidrodžiu. Tai puiki galimybė gauti geresnį apšvietimą ten, kur jo labiausiai reikia, neužstojant savo kūnu atspindžio veidrodyje apšvietimo, o tuo pat metu gaunamas pakankamas šviesos kiekis visoje vonios patalpoje.

Svetainėje ar bet kur kitur tai taip pat pakankamai geras pasirinkimas, tačiau verta numatyti, jog sieniniai šviestuvai didesnėse patalpose dažniausiai yra naudojami kaip papildomi arba jų turi būti pakankamai, taip užtikrinant tinkamą apšvietimą visame kambaryje, o ne tik jo dalyse.

Gerai parinkti ir tinkamose vietose sumontuoti sieniniai šviestuvai yra puikus šviesos šaltinis Jūsų namuose. Tai ir patogesnė priežiūra, ir daugiau galimybių parinkti tinkamą vietą. Kiek kebliau gali būti jei nuspręsite perstumdyti baldus, tačiau sieninius šviestuvus dažnai nėra sunku perkabinti į kitą vietą, tuo tarpu lubinius jau kiek kebliau, vargu ar pavyktų apsieiti be specialistų pagalbos norinti padaryti tai gražiai ir tvarkingai.

Mes rekomenduojame įvertinti įvairaus tipo šviestuvus, atsižvelgti į kambario naudojimo paskirtį, reikiamą šviesos kiekį ir kryptį – kiekviena smulkmena yra svarbi galutiniam sprendimui, todėl skirkite daugiau laiko tinkamo šviestuvo paieškai, bet negaiškite laiko važinėdami po parduotuves – sieniniai šviestuvai internetu yra kur kas patogiau.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out