Staliniai šviestuvai  

Stalinės lempos

Nors apstu įvairių modernių apšvietimo sprendimų, o didelė dalis spintelių ir kitų baldų jau savaime siūloma su integruotu apšvietimu – stalinės lempos vis dar populiarios. To priežasčių yra labai daug: patogus apšvietimo būdas ten, kur jo reikia, galimybė perkelti lempą į kitą vietą ar keisti šviesos židinio nuotolį (jei šviestuvas suteikia tokią galimybę, pavyzdžiui, palenkti, pasukti).

Stalinė lempa yra kone ant kiekvieno stalo, prie kurio dirbama ar mokomasi. Tai – būtina sąlyga norint saugoti savo akis ir mažiau jas varginti, todėl visuomet įsirengdami sau darbo vietą, pasirūpindami stalu savo vaikams (ypatingai mokyklinio amžiaus) užtikrinkite, jog bus pasirūpinta tinkamu apšvietimu, sklindančiu taip, jog visa erdvė, į kurią koncentruojamasi būtų apšviesta. Ar tai bus knyga, sąsiuvinis, ar kompiuterio ekranas ir klaviatūra – nesvarbu, svarbiausia, jog šių vietų apšvietimui niekas nekliudytų, tai yra, šviesa sklistų taip, jog neatsirastų šešėlio darbo lauke. Neretai apšvietimo prireikia net ir šviesiu paros metu, apniukusią dieną ar įsirengus darbo vietą tamsesnėje patalpoje (palėpėje, pusrūsyje, šiaurinėje pusėje ir t. t.)

Siekiant patogaus apšvietimo vertėtų įsigyti universalesnius stalinius šviestuvus, kurie lenkiasi, galima keisti jų kryptį, nes būtent tai leidžia išvengti šešėlių ir apsaugo nuo akinimo, kuris taip pat nėra gero apšvietimo ženklas. Atsakingai pasirinktas šviestuvas padės Jums išvengti daugybės problemų.

Prekių 97 - 112 iš 140 prekių
 • 87,12 € Sandėlyje nėra
 • 87,12 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
 • 78,65 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
 • 108,90 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
 • 108,90 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
 • 266,20 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
 • 94,38 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
 • 67,76 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
 • 191,18 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
 • 229,90 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
 • 136,73 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
 • 173,03 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
 • 100,43 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
 • 181,50 € Sandėlyje nėra
 • 102,85 € 1 - 2 d.d.
  Turime sandėlyje
 • 102,85 € 1 - 2 d.d.
  Turime sandėlyje

Staliniai šviestuvai ir prie lovos

Nors stalinis šviestuvas dažniausiai sutinkamas ant stalo, neblogai tokį turėti ir prie lovos, jei tam yra vietos, pavyzdžiui ant naktinio stalelio, spintelės ar lentynėlės. Kuomet skaitote, naršote internete mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, o gal tiesiog ilsitės mėgaudamiesi kavos ar arbatos puodeliu – stalo šviestuvai yra pakankamai geras apšvietimo būdas, skatinantis taupyti elektros energiją ir nevarginti kito patalpoje esančios asmens jei jau yra tamsu, o jis nori pailsėti. Be to, stalinį šviestuvą, kuris yra šalia lovos, patogu išjungti ir įjungti, nereikia keltis ir eiti iki jungiklio ar galvoti apie dvigubus jungiklius skirtingose patalpų vietose, kas taip pat reiškia ir didesnes išlaidas įrengimui.

Stalo šviestuvai pasitarnauja ir tada, kai prireikia apšvietimo neįprastose vietose, pavyzdžiui perdegus lemputei virtuvėje ir neturint atsarginės, tuo tarpu greta yra elektros lizdas, į kurį galima įjungti stalinį žibintą – argi ne puiki laikina išeitis? Todėl tai yra dar viena priežastys namuose turėti bent vieną stalinę lempą.

Stilingi, šiuolaikiniai staliniai šviestuvai gali būti skirti ne tik apšviesti tam tikrus elementus patalpoje, bet taip pat ir tampa interjero detale, kuri puikiai paryškina įvairius akcentus ir suteikia namams dar daugiau išskirtinumo, jaukumo.

Įvairus stalinių lempų dizainas, didžiulis žibintų pasirinkimas yra būtent tai, kas džiugina šiuolaikinį žmogų – teisė rinktis tai, kas patinka. Nuo pačių paprasčiausių iki įmantrių, kurie atkreipia kiekvieno Jūsų namų svečio žvilgsnį. Kitaip tariant, kiekvienas žmogus gali rasti sau tinkamą stalinį šviestuvą, nepriklausomai nuo to, koks stilius vyrauja jo namuose, kokie yra jo poreikiai ir kam visų pirma stalinė lempa bus skirta. Kaip tik ieškote apšvietimo sprendimo ant savo stalo? Esame tikri, jog rasite ką nors, kas atitiktų Jūsų lūkesčius! Tiesiog skirkite laiko rinkimuisi, peržvelkite įvairius stilius ir tipus, įvertinkite, ko Jums iš tiesų reikia – stipresnės šviesos, daugiau transformacijų, išskirtinumo ar dar ko nors.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out