Šviestuvų gaubtai  

Šviestuvų gaubtai - svarbiausias stiliaus akcentas

Norite, kad namuose kiekvienas daiktas turėtų konkrečią funkciją ir tuo pačiu išlaikytų vieningumą, harmoniją? Rekomenduojame kuo daugiau dėmesio skirti apšvietimui, kuris ir gali nulemti, kaip atrodys Jūsų namai. Ar pavyks išlaikyti vientisumą ir šviestuvas tinkamai atliks jam paskirtą funkciją.

Šviestuvų gaubtai yra vienas iš tų “dalykų”, kuriam reikia skirti kuo daugiau dėmesio. Žmonės lygina skirtingus variantus taip bandydami atrasti tai, kas gali garantuoti, jog namais bus tinkamai pasirūpinta. Juk tinkamai įmontuotas šviestuvas, kurios lempos gaubtas pritaikytas prie padėties gali kardinaliai pakeisti patalpos išvaizdą ir net labai niūriems namams suteikti kur kas daugiau jaukumo!

Šioje kategorijoje produktų nėra

Šviestuvų gaubtai: kaip pasirinkti geriausią?

Šviestuvų gaubtai labai skirtingi, tad “Topolina” stengiasi padėti kiekvienam žmogui pasirinkti tai, kas jam atrodo geriausia ir kas labiausiai tinka. Pradedant nuo klasikinių gaubtų, kurie dažniausiai montuojami tradicinius namus kuriamuose namuose ir baigiant moderniais, kurie dažniausiai pasižymi minimalizmu ir paprastumu.

Lempos gaubtas - tai ne tik  stiliaus detalė, kuri gali padėti papuošti namus. Tai pačiu tai tam tikro pobūdžio šviesos sklidimo galimybė. Vieni gaubtai vienai skleidžia šviesą, kai tuo tarpu kiti - kitaip. Įvertinus, kurioje vietoje stovės šviestuvas ir kokia yra tiksliai jo funkcija - galima ieškoti ir konkretaus varianto. Juk kai kurių šviestuvų pagrindinė funkciją yra paprasčiausiai sukurti daugiau jaukumo namams. Tokie šviestuvai degami net ir tuomet, kai kambaryje yra šviesu. Paprasčiausiai, šviestuvas neatsiejamas nuo namų šilumos. Tuo tarpu kiti atlieka kiek konkretesnę funkciją ir statomi ten, kur žmogus skaito, žiūri TV arba mezga. Tokiu atveju reikalingas ypač geras šviestuvas, kad atidžiai dirbdamos akys negestų.

Stikliniai šviestuvų gaubtai atrodo išskirtinai ir tuo pačiu atlieka apšvietimo funkciją. Net ir labai senus ir jau atsibodusius namus galima pagyvinti kiek pakoregavus šviestuvą. Ypač, kai ateina žiema ir namuose šviestuvai dirbs “visu pajėgumu”.

Lempos gaubtas garantuoja tinkamą apšvietimą

Šviestuvų gaubtai skirtingose vietose atlieka skirtingas funkcijas. Renkantis gaubtą reikia įvertinti vietą, kurioje stovės šviestuvas ir tuo pačiu funkciją, kurią jis turi atlikti.

Lempos gaubtas gali būti šviesios arba tamsios spalvos. Labai dažnai nuo to varijuoja ir funkcija, kurią jis atlieka. Šviesos spalvos gaubtas skleidžia ir šviesesnę spalvą, tad puikiai tinka tokiu atveju, kai šviestuvas skirtas skaitymui ir kitiems panašaus pobūdžio darbams atlikti. Tuo tarpu juodo gaubto šviesa yra kiek tamsesnė, tad jis dažnai tampa stiliaus detale. Tai puikus pasirinkimas alternatyva naktinei lemputei. Šviestuvas nebus intensyvus ir tuo pačiu atrodys stilingai. Žinoma, viskas priklauso ir nuo lemputės intensyvumo, tad galima atrasti tiek labai ryškių, tiek kiek paprastesnių.

Šviestuvų gaubtas gali įprastai apšvietimo sistemai suteikti kur kas daugiau naujos galios formuoti patalpos stilių. Kuo daugiau šviestuvų - tuo namai bus jaukesni. Svarbiausia pasirinkti tokius, kurie dera ir tarpusavyje ir greta kitų kambaryje esančių daiktų.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out