Vaikiški šviestuvai  

Vaikiški šviestuvai

Šviesa vaikų kambaryje yra didelis galvos skausmas tėvams. Visų pirma, reikia užtikrinti pakankamą, tinkamą šviesą vaikams patalpoje, kurioje jie praleidžia ko gero daugiausiai laiko. Taip pat reikia įsitikinti, jog šviestuvai bus saugūs, tai yra, nebus ypač trapūs ir jautrūs, nes vaikai yra aktyvūs, daug juda ir ne visada yra pakankamai atsakingi. Dar turi būti patogu vaikui jį įjungti ir išjungti, jis turi derėti prie kambario interjero ir daugybė kitų klausimų bei detalių renkantis šviestuvą sukasi daugumos tėvų galvose.

Vaikiški šviestuvai dažnai atrodo žaismingiau, yra pritaikyti ir pagal vaikų pomėgius, pavyzdžiui, atvaizduojami jų mėgstami herojai, gyvūnai ar kiti objektai, kurie jiems kelia teigiamas asociacijas. Žinoma, toks vaikiškas šviestuvas paaugus vaikui tampa netinkamas, tenka keisti nauju, tačiau ir didelė dalis suaugusių yra linkę šviestuvų keisti dažniau nei kas dešimtmetį.

Kuomet ieškomi vaikiški lubiniai šviestuvai, geras pasirinkimas yra prigludę, arti lubų esantys šviestuvai, o ne dideli kabantys lubiniai šviestuvai. To priežastis labai paprasta – taip yra saugiau ir vaikams, ir šviestuvui, nes juos sunkiau užkabinti rankomis ar žaislais. Yra manančių, jog toks šviestuvas teikia mažiau šviesos, bet tai tėra mitas. Tinkamai parinktas prigludęs lubinis šviestuvas suteiks nemažiau, o gal net ir daugiau šviesos nei kabantis. Todėl tikrai neverta rizikuoti, o verčiau rinktis tą, kuris geriau tinka vaikų kambariui.

Šioje kategorijoje produktų nėra

Šviestuvai vaikų kambariui

Šviestuvai vaikų kambariui gali būti ir sieniniai, tačiau tik labai retai renkamasi pastatomus. Išskyrus – stalinius. Staliniai vaikų šviestuvai yra kone būtini kiekvienuose namuose, ypač kai vaikai paauga ir turi ruošti namų darbus, skaito, rašo, paišo ar užsiima kita dėmesio reikalaujančia veikla prie stalo. Investuoti į kokybišką ir vaikui tinkamą stalinį šviestuvą turėtų būti kiekvienų tėvų pareiga.

Staliniai gali būti ir vaikiški naktiniai šviestuvai, kurie yra kiek silpnesnės šviesos, padeda užmigti ar neišgąsdina ryte prabudus ryškia šviesa. Naktinius šviestuvus prie vaikų lovų vertina ir naujagimių tėvai, ir tie, kurie augina jau vyresnius vaikus, nes naktimis aplankyti vaikus tenka neretai, o įjungus ryškią, visus namus apšviečiančią lempą nesunku mažylį pažadinti. Jei prie vaiko lovos nėra naktinio stalelio ar manote, jog stalinis šviestuvas nėra geras pasirinkimas prie lovos – gausus pasirinkimas ir sieninių naktinių šviestuvų tinkamų vaikų kambariuose.

Tėvai labai vertina ir tai, jog vaikiški šviestuvai internetu siūlomi patraukliomis sąlygomis, galima sutaupyti ir laiko, ir pinigų, nereikia su vaikais važinėti po parduotuves ir vaikščioti tarp daugybės šviestuvų. Ypač kai dalis jų pakabinta labai blogame aukštyje, siekiant sudominti pirkėjus, bet negalvojant apie riziką ir nepatogumą. O ir vaikams gali būti puiki staigmena netikėtai atkeliavęs šviestuvas tiesiai į namus. Patogu, smagu, padeda sutaupyti.

Nepriklausomai nuo pasirinkto pirkimo būdo, ieškomo šviestuvo tipo bei kitų detalių, labai svarbu atkreipti dėmesį į šviestuvo kokybę ir galimybę reguliuoti šviesos kryptį ar net galingumą. Tokiu būdu galėsite užtikrinti, jog vaiko kambaryje neliks prietemos, vaiko akims nebus kenkiama dėl šviesos stygiaus, o taip pat ir nebus per ryškios šviesos lovos kryptimi ar kitur, kur vaikas būtų akinimas.

Yra daugybė priežasčių ir klausimų, kodėl šviestuvo išrinkimas vaiko kambaryje nėra lengva užduotis, tačiau pradėjus rinktis darosi visai įdomu ir malonu, o dar maloniau yra tada, kai šviestuvas pirmą kartą įjungiamas, kuomet visi darbai baigti ir galima mėgautis nuostabia šviesa vaiko kambaryje.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out