Virtuvės šviestuvai  

Virtuvės šviestuvai

Laikoma, jog virtuvė yra ta patalpa, kurią vieną pirmųjų reikėtų įsirengti kraustantis į būstą ar nusprendus atlikti remonto darbus. Taip pat, tai patalpa, kurios atnaujinimas yra didžiosios dalies gyventojų prioritetu, pradedant nuo kokybiškų baldų ar buitinės technikos, baigiant patalpų spalvomis ar šviesos židiniais. Visgi, labai mažai dėmesio sulaukia šviestuvai virtuvei, kurie iš tiesų gali reikšti labai daug. Tai ne tik šviesos šaltinis, bet ir puikus akcentas interjere – išnaudokite tai, nes vos viena detalė gali iš esmės pakeisti Jūsų virtuvės vaizdą.

Dažnuose namuose pasirenkami pakabinami virtuvės šviestuvai. Kai kur – tai vienintelis šviesos virtuvėje židinys (neskaitant lango), todėl susiduriama su įvairiomis problemomis, pavyzdžiui, palinkus pjaustant daržoves kur nors tolėliau nuo centro, kur ir kabo šviestuvas, tampa tamsoka, reikia pasisukti norint matyti viską tinkamai. Tai labai didelė problema, trukdis, kuris ilgainiui ima erzinti. Nepaisant to, mes nesiūlome Jums atsisakyti pakabinamo šviestuvo virtuvėje, bet rekomenduojame naudoti kombinuotas apšvietimo sistemas, pavyzdžiui, centrinėje patalpos dalyje kabinti lubinį virtuvės šviestuvą, o ties pjaustymo erdve ir, pavyzdžiui, virš kriauklės pasirūpinti papildomomis lemputėmis po spintelėmis (labai patogu jei jų jungikliai yra atskirai nuo pagrindinės šviesos ir pasiekiami iš tos vietos, kurioje apšvietimas įsijungia). Tai padės užtikrinti Jums tikrai pakankamą šviesos kiekį šioje patalpoje ir konkrečiose jos dalyse.

Prekių 17 - 32 iš 154 prekių
 • 129,64 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 244,50 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 199,00 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 278,30 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 387,20 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 275,88 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
  -
 • 384,78 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 602,58 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 50,82 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 181,50 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 133,10 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 459,80 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 561,44 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 84,70 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 193,60 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 338,80 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -

Virtuvės kambario šviestuvai

Jei virtuviniai šviestuvai kartu turi apšviesti ir valgomojo erdvę, rekomenduojame virš valgomojo stalo papildomai pakabinti kabantį šviestuvą. Jo pilnai pakaks apšviesti gardžius patiekalus, o kartu ir bus šaunus interjero akcentas – dabar tai tikrai madinga ir patrauklu, nes yra gražu bei patogu, praktiška.

Esant platesnėms virtuvės kambario įrengimo galimybėms, kuomet virtuvėje ne tik tam tikras spintelių skaičius, kriauklė, šaldytuvas ir viryklė, bet taip pat ir tokie modernūs, šiuolaikiški sprendimai kaip maisto ruošimo salelės ar barai, reikalingas kur kas įmantresnis apšvietimas, užtikrinantis pakankamą šviesos kiekį skirtingose erdvėse. Todėl šviestuvai virtuvei siūlomi labai įvairūs, nuo jau minėtų pakabinamų virtuvės šviestuvų, iki įmontuojamų į baldus, kryptinių ir kitokių.

Stulbinančios pasirinkimo galimybės leidžia įgyvendinti tiek įvairiausias savo svajones, tiek ir užtikrinti šimtaprocentinį patalpos apšvietimą, kuris leistų mėgautis maisto ruoša kiekvieną dieną. Tinkamai parinkti šviesos židiniai, šviesos sklidimo kryptis ir jos šiluma yra labai svarbus dalykas įrengiant virtuvę bei daugumą kitų patalpų, kuriose tenka būti kas dieną.

Patogiau pirkti internetu

Nepaisant sudėtingai skambančių apšvietimui keliamų tikslų šviestuvus virtuvei gana paprastai ir greitai galite išsirinkti internete. Visi šviestuvai vienoje vietoje, galimybė patogiai palyginti ar jais pasidalinti su draugais leidžia rasti tai, kas siūloma geriausia rinkoje. Be abejonės, Jums siūlomi visi el. prekybos privalumai, kurių didžiausias – galimybė apsipirkti nekeliant kojos iš namų. Tai ypač aktualu skubantiems ir taupantiems, nes kol pasirinkti šviestuvai virtuvei keliaus iki Jūsų Jūs galėsite nevaržomai užsiimti bet kokia kita veikla, kuri tuo metu Jums patraukli ar svarbi.

Be kita ko, internetinėje parduotuvėje esanti pasiūla įprastai yra didesnė nei Jums būtų pasiūlyta įprastoje prekybos vietoje. Todėl rekomenduojame virtuvinius šviestuvus jau dabar išsirinkti ir įsigyti internetu – būkite modernūs net jei perkate ir klasikinius šviestuvus klasikiniai virtuvei.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out