Laiptų apšvietimas  

Laiptų apšvietimas: kad kiekvienas žingsnis būtų kaip podiumu

Jeigu Jūsų namuose yra laiptai, kurie veda į II ar III aukštą, tokiu atveju labai svarbu greta jų sukomponuoti tinkamą apšvietimą, kuris ne tik padės saugiai jaustis lipant laiptais, tačiau taip pat ir sukurti išskirtinę aplinką. Laiptų apšvietimas gali suteikti išskirtinumo ir tuo pačiu naujam gyvenimui prikelti net ir labai senus, prastai atrodančius laiptus. Tiesa, labai svarbu pasirinkti lemputes puikiai tinkančias prie Jūsų asmeninės laiptinės stiliaus. Juk reikia, kad laiptų apšvietimas atrodytų puikiai ne tik tuomet, kai yra uždegtas, tačiau ir dienos metu.

Laiptų apšvietimas yra labai įvairiapusis, tad priklausomai nuo kiekvieno žmogaus galimybių visada galima atrasti patį tinkamiausią pasirinkimą. O kad paieškos būtų paprastesnės - susisiekite su mūsų profesionalais, kurių darbas yra padėti tinkamai pasirinkti!

Prekių 1 - 16 iš 20 prekių
 • 90,05 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 96,00 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 98,68 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 107,50 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 40,18 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 140,60 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 181,85 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 136,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
 • 59,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
 • 203,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
 • 203,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
 • 203,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
 • 59,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
 • 280,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
 • 39,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
 • 110,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų

Laiptų apšvietimas: kaip pasirinkti geriausią?

Laiptų pakopų apšvietimas yra labai įvairiapusis. Kiekvienas klientas pagal savo poreikius gali pasirinkti tokį apšvietimą, kuris jam atrodo pats gražiausias. Norėdami kiek palengvinti paieškas nurodome kriterijus, kurie yra patys esmingiausi ieškant apšvietimo. Juos įvertinus bus kur kas paprasčiau ir greičiau įsigyti tai, ko Jūs ieškote.

 1. Laiptų apšvietimas prasideda nuo to, kad kiekvienas žmogus žino, kokios yra jo biudžeto galimybės. Jas nusistačius bus paprasčiau surasti tinkamiausias lempas. Nepamirškite, kad reikalingas ne vienas vienetas, o dešimt, kartais net 20.
 2. Apšvietimas taip pat pasirenkamas ir pagal stilių, kuris dominuoja Jūsų laiptinėje arba visuose namuose. Siūlome tiek klasikinį, tiek modernų, tiek neutralų apšvietimą.
 3. Apšvietimas gali būti įkomponuojamas į sieną arba gali būti kabinamas ant jos. Jeigu laiptai yra labai siauri, žinoma, geriausiai tiks toks apšvietimas, kuris yra įkomponuojamas į sieną. Kitu atveju galima pasirinkti ir “iššokusias” lemputes.
 4. Ne tik lemputė, tačiau ir lempa gali pakoreguoti apšvietimo spalvą. Nuo baltos ir gelsvos iki melsvos ir raudonos. Kokio kelio aukštyn norite?
 5. Laiptų šviestuvai gali būti įkomponuojami į sieną, į grindis arba į pačius laiptus. Priklausomai nuo montavimo vietos gali kisti ir atitinkamo šviestuvo pasirinkimas.

“Topolina” teikia labai platų pasirinkimą, kad kiekvienas žmogus atrastų tai ko ieško pagal savo individualius poreikius.

Laiptų pakopų apšvietimas: nuo minimalizmo link maksimumo

Laiptų apšvietimas gali būti labai įvairiapusis. Kol vieni nori mini lempučių, kurios išdėstytos nemažais atstumais, tuo tarpu kiti renkasi kiek intensyvesnį apšvietimą. Jeigu Jūsų apšvietimas bus įjungtas tamsiuoju paros metu visada - tokiu atveju, žinoma, reikia pasirinkti kuo neutralesnį apšvietimą, kuris netrukdys ir tuo pačiu neims labai daug elektros. Priešingas pasirinkimas yra ryškus apšvietimas, kuris dažniausiai įjungiamas tik tuomet, kai lipama laiptais.

Priklausomai nuo poreikių reikia ieškoti ne tik daugiau arba mažiau vatų turinčios lemputės, tačiau taip pat ir lempos. Vienos jų labiau tinka nuolatiniam naudojimui, kai tuo tarpu kitos - retkarčiais.

Tinkamai pasirinktas laiptų apšvietimas gali kardinaliai pakeisti Jūsų koridoriaus aplinką. Rekomenduojame įsigyti ekonomiškas lemputes ir netaupyti! Kaskart, vos tik saulė nusileidžia, įjunkite apšvietimą. Tuomet laiptinė atrodys puikiai ir tuo pačiu galėsite saugiai eiti iš vieno aukšto į kitą. Jeigu turite mažų vaikų arba gyvūnų - tai dar aktualiau.

Funkcionalumas ir stilius viename!

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out