FILTRUOTI PAGAL

LED juostelės  

LED juostelės - išskirtiniams namams

LED juostos - tai ne tik dekoratyvinis elementas siekiant kažko išskirtinio. Tuo pačiu tai ir ekonomiškas bei ilgaamžis sprendimas, tad visi, kurie nori sutaupyti, tačiau gauti geriausią rezultatą turėtų rinktis LED apšvietimą.

LED juostos - tai apšvietimas, kuris sudarytas iš vienoje linijoje esančių šviesios diodų. Nors patys diodai yra gana maži, tačiau didelis privalumas yra tai, kad jų santykis su šviesos sklidimu ir energijos ėmimu labai kokybiškas. Tai reiškia, kad LED lempos nereikalauja daug energijos, tačiau intensyviai šviečia.

Apskaičiuota, kad LED juosta sunaudoja kur kas mažiau elektros energijos nei kad halogeninė arba kaitrioji lemputė. Taigi, tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi ekonomiškai. Juolab, pati LED juosta kaina yra maža.

Prekių 1 - 4 iš 4 prekių
 • 224,00 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
  -
 • 146,25 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
  -
 • 80,00 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
  -
 • 281,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų

LED juostos “Topolinoje”!

“Topolina” stengiasi patenkinti kiekvieno kliento norą, todėl siūlo labai platų skirtingų LED juostų pasirinkimą. LED juostos - tai ilgaamžis namų apšvietimo sprendimas. Kartą investavus - ilgus metus galėsite visiškai apie tai negalvoti.

 1. Siūlomos LED juostelės kaina tikrai labai maža. “Topolina” atsižvelgia į klientų norą gauti kokybiškas juosteles už priimtiną kainą. Juolab, siūlomos akcijos, kurių metu įsigyti LED galima dar pigiau.
 2. Užsisakyti šviestuvai, įskaitant ir LED juostas, yra pristatomi iki pat namų durų arba kitu Jūsų nurodytu adresu.
 3. Suteikiama galimybė LED juostas grąžinti tokiu atveju, jeigu jos jūsų netenkino. Tai individualus kliento ir pardavėjo susitarimo reikalas.
 4. LED juostos kaina yra labai maža, tačiau nauda - akivaizdi. Tai ypač ilgaamžis namų apšvietimo pasirinkimas.

LED juosta: ekonomiškumas, ekologiškumas, stilingumas

Dėl ypač plataus skirtingų apšvietimo sistemų pasirinkimo - gali būti sunku nuspręsti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Paprasčiausiai skirtingi apšvietimai giriami dėl būtent jiems aktualių privalumų. Pavyzdžiui, LED pirmiausia pasižymi tuo, kad yra labai pigūs, tačiau kokybiški. Kodėl LED kainuoja taip pigiai? Kadangi juostai pagaminti nereikia labai daug medžiagų, tad natūralu, kad pigios investicijos į gamybą tuo pačiu garantuoja ir pigų gaminį.

Taip pat LED yra ilgaamžis pasirinkimas. Jeigu norite rasti šviestuvą, kuris sėkmingai tarnautų dešimtimis metų - būtent LED ir turėtų būti Jūsų pasirinkimas. Kadangi šis šviestuvas yra pateikiamas juostos pavidalu - jo sudaužyti paprasčiausiai nepavyks!

Galiausiai, šis šviestuvas labai giriamas ir dėl savo estetikos. Tai puikus pasirinkimas ne tik tuomet, kai šviečia, tačiau ir dienos metu. Įkomponuoti nėra sunku, o ir rezultatas Jus nudžiugins.

LED juostos - puikus pasirinkimas tiek klasikinius, tiek modernius namus turintiems asmenims. Dėl itin plataus pasirinkimo kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka ir kas geriausiai atspindi namuose kuriamą interjerą. Apšvietimas - tai ne tik galimybė nakties metu matyti aplinką. Tai ir jaukumo, išskirtinumo bei šilumos kūrimas namuose. Su LED viskas yra paprasta kaip du kartu du.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out