FILTRUOTI PAGAL

Galia max, W

Pastatomi šviestuvai  

Pastatomi šviestuvai

Pastatomi šviestuvai yra labai geras sprendimas namams. Ypač juos vertina tie, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių neturi galimybės montuoti kitų tipų šviestuvų, pavyzdžiui, būsto nuomininkai, negaunantys būsto savininko leidimo atlikti net ir smulkius atnaujinimo darbus nuomojamose patalpose. Taip pat, pastatomas šviestuvas yra puikus sprendimas greta vitrininių langų, lodžijose ir panašiose situacijose. Tačiau ir kiti žmonės, kurie gali rinktis kone bet kokio stiliaus šviestuvus mielai renkasi pastatomus.

Įvairių stilių pastatomi šviestuvai puikiai dera ir nedideliuose būstuose, ir didžiulėse salėse, kuomet reikia apšviesti jaukų poilsio kampelį ar užkandžių stalą. Atitinkamai skiriasi toršerų išvaizda, formos, spalvos ir kitos detalės. Net ir paveikslams apšviesti gali būti panaudoti pastatomi šviestuvai, jei jie turi krypties reguliavimo galimybę. Patogu, išskirtina, atkreipia dėmesį ir tuo pat metu puikiai atlieka savo esminę funkciją.

Pastatomi šviestuvai miegamajame prie lovos – puikus pasirinkimas vertinantiems ne tik patogumą, bet ir stilių. Tai suteikia daugiau jaukumo kambaryje, kuris turi atspindėti Jūsų norą pailsėti ir nuteikti geram miegui, tačiau dirbtinės šviesos poreikis čia neišvengiamas, o pastatomi šviestuvai yra puikus jos šaltinis.

Prekių 1 - 10 iš 10 prekių
 • 240,60 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 84,70 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 96,80 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 48,40 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 79,86 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 77,44 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 53,24 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
  -
 • 272,25 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 486,30 € Yra
  Turime sandėlyje
 • 615,56 € Yra
  Turime sandėlyje

Lauke taip pat statomi šviestuvai

Pastatomi lauko šviestuvai– labai dažnai sutinkamas vaizdas, tačiau mes jų jau nepastebime, nes tai yra kasdienybės detalė, kuri mums menkai svarbi. Juk tai net ne mūsų rūpestis, o tų, kurie prižiūri gatves. Visgi, jei ir Jums reikia lauko žibinto, pagalvokite apie pastatomus. Jie ypač patraukliai atrodo greta takelių, įvažiavimo į teritoriją. Pastatomais žibintais galima apšviesti poilsio zoną, laužavietę ar karšto vandens kubilą, jei greta nėra sienų ar kitų vietų, kur būtų galima pakabinti lauko žibintus. Be to, pastatomi lauko šviestuvai suteiks daugiau laisvės renkant vietą.

Renkantis pastatomus žibintus laukui vertėtų įvertinti ir elektros kabelio poreikį. Tačiau modernios technologijos leidžia apsieiti ir be to – tai saulės baterijos, kurios per dieną įsikrauna ir sutemus leidžia Jums be jokių papildomų elektros energijos šaltinių džiaugtis apšviesta teritorija. Patogu įrengti ir pigu eksploatuoti! Visgi, jei apšvietimas dega nuolat, o naudojamos gana didelės galios lemputės saulės energijos gali ir neužtekti.

Pastatomi šviestuvai internetu

Internetu parduodami pastatomi šviestuvai yra puiki galimybė daugumai žmonių. Dažniausiai tokie šviestuvai yra montuojami ant gana ilgo stovo, ne visi turi patogią ardymo galimybę, tad kai kuriems žmonėms gali kilti keblumų sutalpinti tokį žibintą į savo automobilį ir parsivežti namo. Perkant internetu ši problema išnyksta, kadangi pristatymu pasirūpina pardavėjo partneriai, o ir Jums daug patogiau – ne tik nereikia rūpintis atvežimu, bet ir nereikia vykti į parduotuvę, rinktis po ją vaikštant, nes viską galima padaryti bet kokioje Jums patogioje vietoje, ar tai būtų Jūsų namai, kuriuose planuojate statyti šviestuvą, ar darbo vieta per kavos pertraukėlę. Tereikia interneto ryšio ir Jūs nesunkiai nusipirksite norimą pastatomą šviestuvą.

Modernūs ir klasikiniai, supinto stiliaus pastatomi šviestuvai yra puikus pasirinkimas kiekvienam, norinčiam atnaujinti savo būstą, sukurti jaukią aplinką sau ir savo šeimai. Tačiau būtina skirti laiko tinkamo, geriausiai prie Jūsų namų interjero derančio pastatomo šviestuvo išsirinkimui. Net ir tie, kurie galvoja apie sieninius ar lubinius šviestuvus, pamatę tikrai prie interjero priderintus pastatomus šviestuvus pakeičia savo nuomonę ir pradeda vis dažniau dairytis į pastatomos šviestuvus ir sau. Išsirinkite jau dabar – internetu rinktis ir pirkti dabar paprasta kaip niekada anksčiau.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out