Svetainės šviestuvai  

Svetainės šviestuvai

Svetainė yra patalpa namuose, kurioje praleidžiame bene daugiausiai laiko dienos metu, tai yra, kol nemiegame. Jei vasarą šviesos klausimas nėra itin aktualus, tai trumpesnių dienų metu ar nelepinant saulutei dirbtinis apšvietimas tampa labai svarbus ir čia į pagalbą pasitelkiami svetainės šviestuvai.

Kaip ir bet kuriai kitai patalpai, svetainei išrinkti tinkamą šviestuvą gali būti sudėtinga, tačiau tikrai įdomi užduotis, priversianti pasukti galvą, skirti laiko paieškoms ir įsivaizduoti kaip eksponuojamas šviestuvas atrodys Jūsų kambaryje.

Dažnai šviestuvai svetainei pasirenkami pagal spalvas, stilių. Nuolat stengiamasi priderinti šviestuvą prie viso interjero ir tai yra labai gerai, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, ar šviestuvas tikrai tinkamas Jūsų patalpai. Labai svarbu, jog šviesa sklistų tinkamai, neakintų, bet ir nepaliktų neapšviestų erdvių, būtų naudinga tiek tamsiu paros metu, tiek ir apniukus dieną, kuomet nežinai – verta įjungti šviesą ar ne.

Labai dažnai svetainėse pasirenkami lubiniai šviestuvai. Tai tikrai nėra blogas pasirinkimas, kadangi svetainės kambarys yra vienas didžiausių arba didžiausias namuose, o būtent lubiniai šviestuvai skleidžia šviesą plačiausiai. Žinoma, jei patalpa labai didelė – to gali nepakakti. Išeitys yra dvi: didinti lubinių šviestuvų skaičių arba kombinuoti su kitais šviestuvų tipais. Pastarąjį variantą labai mėgsta interjero specialistai.

Sieniniai šviestuvai puikiai papildys lubinius, be to – tai modernūs šviestuvai svetainei, kurie gali vienu metu ne tik suteikti daugiau šviesos kambariui, bet ir apšviesti ant sienos kabančius paveikslus ar kitus meno kūrinius. Žinoma, galima apsieiti ir tik su sieniniais šviestuvais svetainei, jei patalpa nėra didelė arba pasirinkti šiuolaikiniai, reguliuojamos krypties, ne vienos lemputės sieniniai svetainės šviestuvai.

Prekių 1 - 16 iš 178 prekių

Šviestuvai svetainės kambariui

Jei Jus domina modernūs šviestuvai svetainei, ieškote išskirtinumo, prabangos ar tiesiog patogumo – Jums turėtų patikti ir pastatomi šviestuvai. Iš už nugaros sklindanti šviesa yra geras pasirinkimas žiūrint į televizoriaus ekraną, skaitant, tad už fotelio, sofos ar supamo krėslo puikiai tiks sieninis arba pastatomas šviestuvas. Tai ne tik geras pasirinkimas dėl šviesos krypties, bet taip ir puikus interjero elementas, galintis pagyvinti svetainės kambarį.

Galite pastebėti, jog ir interjero dizaineriai labai daug dėmesio skiria apšvietimui, nes tai yra vienas svarbiausių akcentų. Net ir puikiausiai įrengti, itin jaukūs būstai nebus patrauklūs jei nebus įgyvendinti tinkami apšvietimo sprendimai, tad šioje vietoje taupyti savo laiko nevertėtų, o verčiau apgalvoti kuo daugiau skirtingų variantų, pagalvoti apie savo kasdienius veiksmus svetainėje ir taip nuspręsti, kur ir kokio tipo šviestuvas reikalingas.

Taupantiems laiką vienas sprendimas yra – svetainės šviestuvai internetu. Pirkdami internetu sutaupysite nemažai laiko, kurį sugaištumėte kelionėse ar vaikščiodami po parduotuves. Net jei tai bendrame būsto įrengimo kontekste nėra labai didelis laiko kiekis verta jį pataupyti, nes kiekviena sutaupyta valanda yra pakankamai brangi – juk norisi į savo svajonių būstą įsikelti kuo anksčiau ar kuo greičiau baigti atnaujinimo darbus.

Šiandien madingi įvairiausi šviestuvai svetainei. Kas dieną perkami tiek modernūs, šiuolaikiniai šviestuvai, tiek ir klasikiniai ar retro stiliaus, primenantys pilių ir dvarų menes. Viskas priklauso nuo Jūsų – pasitelkite savo fantaziją, nebijokite eksperimentuoti, bet viską gerai apgalvokite – apšvietimas tiek svetainėje, tiek ir kitose gyvenamosiose patalpose yra labai svarbus ir turi būti kokybiškas, užtikrinantis, jog leisti laiką namuose Jums bus šviesu, gera ir jauku.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out