FILTRUOTI PAGAL

Toršerai  

Toršerai

Toršerai – šiuolaikinio interjero simbolis, nors klasikiniai toršerai jau nuo senų laikų žinomi įvairių gyvenamųjų patalpų interjeruose, ypač – prabangiose. Tačiau šiandien nebūtina išleisti daugybės pinigų savo būsto įrengimui jei norite turėti jaukius ir patraukliai atrandančius namus, o ir toršerai gali būti labai įvairaus lygmens: nuo tikrai pigių iki ypatingai prabangių ir brangių, skirtų tiems, kurie vertina aukščiausią kokybę ir žymių dizainerių darbą.

Prekių 1 - 16 iš 231 prekių
 • 173,03 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 242,00 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 326,70 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
  -
 • 331,54 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 317,02 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 261,36 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 284,35 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 290,40 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 302,50 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 254,10 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 306,13 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 411,40 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 331,54 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 306,13 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 447,70 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 211,75 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -

Toršerai pigiai vilioja, tačiau dažnai ir atbaido, nes nepasitikima maža kaina, ypač greta matant kainas prie prabangiųjų. Bijoti tikrai nėra ko, Lietuvoje parduodamos prekės, ypač naudojančios elektros energiją, turi atitikti gana aukštus Europos Sąjungos reikalavimus, tad nedidelė kaina nereikš prastos kokybės ar nesaugaus naudojimo, tai tiesiog paprastesnės medžiagos, mažesnis įmantrumas, masinė, o ne vienetinė gamyba, bet jei pasirinkto toršero stilius Jus tenkina – kodėl gi jos nepastačius savo svetainėje ar miegamajame kambaryje neišleidžiant tūkstančių?

Dažnai toršerai statomi greta baldų, populiaru statyti už sofos ar tarp fotelio ir sofos susidariusiame kampe. Dėl buvimo arti baldų interjero specialistai rekomenduoja rinktis taip, kad toršeras derėtų prie greta esančių baldų. Modernūs toršerai puikiai žiūrėsis prie modernaus stiliaus sofos, o prie klasikinių, karališkų baldų, menančių dvarų laikus, idealiai tiks puošnus, prabangus senovinio stiliaus toršeras. Norisi ir klasikos, ir moderno? Jums turėtų patikti modernios klasikos stiliaus toršerai.

Miegamajame vietoj stalinės lempos ant naktinio stalelio ar sieninio šviestuvo taip pat gana dažnai gali tekti išvysti toršerą. Tai – geras sprendimas, o ypač gerai atrodo du vienodi toršerai iš abiejų dvigulės lovos pusių. Tai suteikia simetrijos, prideda jaukumo, sukuriamas užbaigtumo jausmas. Tad net jei didelėje lovoje miegate vienas – toršerus vertėtų statyti du, nebent nuspręsite, jog vienas atrodo geriau, labiau dera aplinkoje arba lova yra ne kambario viduryje.

Pastatomi šviestuvai toršerai komponuojami ir virtuvėje, netgi vonios kambaryje ar koridoriuje – tai Jūsų ar Jūsų interjero dizainerio fantazijų laisvė, kadangi šiuos šviestuvus nesunku pritaikyti daugelyje vietų. Skirtingai nei kiti šviestuvai toršerai gali būti pajudinti iš savo vietos net ir vėliau, nes, dažniausiai, jie yra laisvai pastatomi, netvirtinami nei prie sienos, nei prie grindų, o elektros energija tiekiama iš elektros lizdo, tad pastatymo vietą riboja tik kabelio ilgis ir elektros lizdų kiekis patalpose. Tai ypatingai patogu jei esant tam tikroms situacijoms keičiate kambario išdėstymą, pavyzdžiui, atvykus svečiams pastumiate sofą ir stalelį į kitą vietą, pernešate valgomojo stalą ar pan.

Toršerai internetu

Nusprendus įsigyti toršerą dažnai pagalvojama, jog paskutinį kartą lankantis prekybos vietoje nepavyko jo matyti ar stovėjo vienas kitas. Nieko keisto – jų populiarumas nėra stabilus, vienu metu paklausa auga, kitu metu ji krenta, tačiau interneto parduotuvėje toršerų visuomet yra pakankamai daug, siūlomi labai skirtingi stiliai, gausu įvairių kainų kategorijų toršerų tiek jaukiems ir paprastiems būstams, tiek ir prabangioms viloms ar netgi dvarams. Dėl šios priežasties rekomenduojame negaišti laiko ir pirkti toršerus internetu.

Siekiant geriausios patirties vertėtų pasižvalgyti po prekių katalogus, įvertinti savo namų stilių (jei būstas dar neįrengtas – kuo tiksliau įsivaizduokite ar netgi vizualizuokite interjerą) ir kuomet gerai susipažinsite su toršerų pasiūla išsirinkite tą ar tuos, kurie geriausiai tinka ir dera Jums. Toršerai visuomet liks madinga ir patrauklia apšvietimo sistema Jūsų jaukiam būstui.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out