Lauko šviestuvai  

Lauko šviestuvai

Pasirūpinti šviesos šaltiniais reikia ne tik namuose, bet ir kieme. Jei gyvenate daugiabučiame name, ko gero nereikės sukti dėl to galvos, tačiau individualių namų gyventojams, turintiems sodus ar sodybas – tai dar viena užduotis įrenginėjant ar atnaujinant savo turtą, aplinką.

Lauko šviestuvai padeda saugiau pasiekti namus, didina bendrą saugumą, o kartu ir sukuria jaukią atmosferą, kelia būsto vertę, todėl vis dažniau galime išvysti šviesius kiemus. Žinoma, prie to prisideda ir LED lauko šviestuvai ar lauko šviestuvai su saulės elementais – tai padeda taupyti išlaidas elektros energijai, apšvietimas, anksčiau sudaręs nemenką išlaidų sumą dabar tampa tikrai nebrangus net ir naudojamas visą naktį, todėl jo neatsisakoma tiek mažose lauko erdvėse, tiek ir labai dideliuose kiemuose.

Prekių 17 - 32 iš 49 prekių
 • 98,68 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 122,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
 • 169,40 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 77,44 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 96,00 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 39,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
 • 53,24 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
  -
 • 90,05 € Pristatymas iki 30 kalendorinių dienų
 • 28,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
  -
 • 53,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
 • 272,25 € 2 - 3 sav (turime tiekėjo sandėlyje)
  Turime sandėlyje
  -
 • 22,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
 • 254,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
 • 136,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų
 • 110,00 € Pristatymas iki 45 kalendorinių dienų

LED lauko šviestuvai internetu

Kuomet siekiate ne tik taupyti elektros energiją, bet ir norite įsigyti kokybiškus šviestuvus nebrangiai – LED lauko šviestuvai internetu yra puikus pasirinkimas. Internetu parduodami šviestuvai – tai visiškai tas pats gaminys, tačiau kaina yra mažesnė. Be viso to, sutaupysite ir nemažai laiko, nes nereikės vykti į šviestuvų saloną, o prekę išsirinksite tiesiog ant savo sofos ar kitoje Jums patogioje vietoje. Tuo tarpu šviestuvą per nustatytą laiką Jums atveš pageidaujamu adresu – labai patogu ir tikrai naudinga. Ypatingai šia galimybe džiaugiasi už miesto ribos gyvenantys žmonės, kurie pabėgo nuo miesto šurmulio – tai leidžia jiems nevykti į miestą, o savo pirkinių sulaukti tiesiog namuose, kad ir kaip toli nuo prekybos vietos jie būtų.

Pakabinamas ar pastatomas?

Renkantis apšvietimą laukui gali kilti klausimas, kurio tipo šviestuvai patogiau ir geriau. Pastatomi lauko šviestuvai yra geras sprendimas greta takelių, atvirose erdvėse, tuo tarpu įėjimą, vartus ar greta kitų statinių puikiai apšviesite ir pakabinamais šviestuvais. Juos galėsite kabinti Jums patogiame, reikiamame aukštyje, tuo tarpu pastatomi retai yra reguliuojamo aukščio. Nepriklausomai nuo šviestuvo tipo, tinkamai jį sureguliavus ir nukreipus jis apšvies pakankamą plotą. Atidžiai planuodami savo kieme gali visai išvengti tamsiųjų erdvių.

Tiek vieni, tiek kiti gali naudoti LED tipo lemputes, o įvairiausi lauko šviestuvai su saulės baterijomis ne tik sutaupys Jums pinigų eksploatuojant, bet ir nevers sukti galvos kaip pasirūpinti elektros tiekimu iki nutolusių žibintų, ypač kai kiemo erdvė jau sutvarkyta, apželdinta ir kasti kabelius visai nėra noro. Galime užtikrinti, jog Lietuvoje pilnai pakanka saulės apšvietimo žibintams įkrauti.

Judesio davikliai – patogiau ir saugiau

Dar vienas puikus sprendimas Jūsų kiemui – lauko šviestuvai su judesio davikliu. Toks lauko šviestuvas sureaguos į kiekvieną svečią, todėl Jums nereikės ieškoti jungiklio ar nuolat laikyti įjungto žibinto tamsiu paros metu, kad galėtumėte saugiau ir patogiai grįžti namo. Tuo tarpu atklydus nekviestiems svečiams iš karto įsijungs žibintas, kuris atkreips tiek Jūsų tiek ir jų dėmesį. Apšviestuose kiemuose įvykdoma kur kas mažiau nusikalstamų veikų, tad įvertinkite šį privalumą ir Jūs.

Lauko šviestuvai LED lemputėmis yra labai geras pasirinkimas kiekvienam kiemui. Tiek individualiems namams, tiek ne nuolat gyvenamiems sodams, tiek ir daugiabučių namų ar netgi komercinių objektų apšvietimui. Tai modernus būdas nebrangiai apšviesti teritorijas, tausoti ne tik pinigus, bet ir gamtą. Svarstydami apie naujus lauko šviestuvus būtinai įvertinkite LED teikiamus privalumus. Žinoma, pirminė įsigijimo kaina gali būti kiek didesnė, tačiau tai su laiku tikrai atsiperka.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Check out